Destek Al
arrnavutkremi.info internet sitesindeki yazılar teşhis veya tedavi yerine geçmez, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde kullanılan resimler internetden bilgi amaclı alınmıştır.

Beauty & Care

Cilt Bakım Merkezi ve Danışmanlık Hizmetleri

2016 yılında hizmet vermeye başlayan İstanbul merkezli Beauty & Care danışmanlık ve cilt bakım hizmeti veren bir kuruluştur. Beauty & Care - Cilt Bakım Merkezi ve Danışmanlık Hizmetleri; cilt sorunları konusunda tecrübeli uzman bir kadro tarafından yönetilmektedir

Beauty & Care bireysel ve kurumsal alanda cilt bakımı ve cilt sağlığı hedefli danışmanlık ve bakım hizmeti veren bir cilt bakım merkezidir. Danışmanlarımızın uyguladığı terapiler sayesinde, cildini tanıma, cilt sorunlarıyla başa çıkabilme ve farkındalık kazanma gibi konularda rehberlik ettik.

Beauty & Care - Cilt Bakım Merkezi ve Danışmanlık Hizmetlerinde bakım programları, kişinin problemine göre şekillenerek kişiye özel sunulur. Amacımız cilt sorunlarını doğru şekilde tanımlamak ve o yönde kişiye özel bakım programları hazırlamaktır. Verilen danışmanlık hizmeti, kişinin cildini detaylı şekilde incelediğimiz, karşılıklı görüşme ile cilt ve sağlık durumu hakkında detaylı bilgi edindiğimiz 1 saatlik bir ilk seansı kapsar. Analiz sürecinde, cildin sağlık durumu, genel sağlık durumu, beslenme alışkanlığı, genetik yatkınlığı ve cilt bakımı alışkanlığı gibi bir çok faktör ile birlikte değerlendirilir. Detaylı yapılan inceleme sonrasında cilt sorunlarının önemi ve sebepleri belirlenebilmektedir.

KİŞİYE ÖZEL DANIŞMANLIK

Kişiye özel danışmanlık ile, "Bireye özel" belirlenen programların daha başarılı sonuçlar alması sağlanabilir. Sorunların giderilmesi, sorunu oluşturan faktörlerin doğru tanımlanması ile mümkün olabilir.

SEMİNER VE EĞİTİMLER

Cilt sağlığı ve Bakımı konulu kurumlara verilen eğitim ve seminerlerimizde, sağlıklı yaşam ve cilt sağlığına yönelik bakım ve uygulamaları için izlenecek yol haritası hakkında bilgilendirmeler sunuyoruz.


BİLGİLENDİRME

Bu internet sitesinde bahsedilen cilt bakımı ile ilgili açıklamalar, Dünya'da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir.

Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında cilt terapisinin de bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler "tamamlayıcı ve destekleyici terapiler" kapsamında algılanmalıdır.

Beauty & Care

BİZ NE YAPIYORUZ?

"Cilt Bakım Merkezi ve Danışmanlık Hizmetleri"'nde amacımız cilt sorunlarını doğru şekilde tanımlamak ve o yönde kişiye özel bakım programları hazırlamaktır.

"Beauty & Care - Cilt Bakım Merkezi ve Danışmanlık Hizmetleri" bireylere ve/veya kurumlara, cilt sağlığı hedefli danışmanlık, seminer ve cilt bakım uygulamaları hizmeti sunan bir cilt bakım ve güzellik merkezidir.

DESTEK AL sayfamızda bulunan destek formundan bizimle iletişime geçebilir ve merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

BİREYSEL (KİŞİYE ÖZEL) DANIŞMANLIK

Bireysel (Kişiye özel) danışmanlık ile, "Bireye özel" belirlenen programların daha başarılı sonuçlar alması sağlanabilir. Sorunların giderilmesi, sorunu oluşturan faktörlerin doğru tanımlanması ile mümkün olabilir.

SEMİNER VE EĞİTİMLER

Cilt sağlığı ve Bakımı konulu kurumlara verilen eğitim ve seminerlerimizde, sağlıklı yaşam ve cilt sağlığına yönelik bakım ve uygulamaları için izlenecek yol haritası hakkında bilgilendirmeler sunuyoruz.

Beauty & Care

Cilt Bakım Merkezi ve Danışmanlık Hizmetleri

BİZE ULAŞIN

Kullanım Şartları ve Gizlilik Sözleşmesi 'ni Okudum, Anladım ve Kabul Ediyorum. Formu Gönder butonuna tıklayarak, arrnavutkremi.info adresinin tüm kullanım şartlarını kabul ediyorum.