• Cilt Bakım ve Epilasyon Merkezi

GÜVENLİK POLİTİKASI


 • GÜVENLİK POLİTİKAMIZ  (  INTERNET PROTOKOL  ) IP ADRESİ

  Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, www.arrnavutkremi.info, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. Bilgileriniz bundan başka işleme tabi tutulmaz ve üçüncü şahıslara kesinlikle iletilmez.


  E-POSTA GÜVENLİĞİ

  Müşteri Hizmetleri'ne, herhangi bir işleminiz ile ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.


  SSL (  SECURE SOCKETS LAYER  ) / GÜVENLİ SAYFALAR VE İŞLEMLER

  . www.arrnavutkremi.info sizlere internet üzerinden 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Tüm kullanıcıları için işlemleri keyifli olduğu kadar güvenilir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır.

  . www.arrnavutkremi.info işlemlerinin yürütüldüğü sunucu (server) bilgisayarlar ve diğer çevre donanımlar öncelikle güvenilirliği her gün test edilen güvenlik duvarlarına (firewall) ve network güvenlik sistemlerine sahiptir. Söz konusu donanımlar aynı zamanda dünyanın en güvenli yazılımlarıyla çalıştırılmaktadır.

  . www.arrnavutkremi.info, kullanıcıları ile yapılan bilgi alışverişinin gizlilik ve güvenliğini, dünyanın en büyük dijital sertifika sağlayıcı firmalarından biri olan https://ssl.comodo.com/'un 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) https://www.sslshopper.com/ssl-checker.html#hostname=www.arrnavutkremi.info şifreleme Protokolü teknolojisiyle sağlanmaktadır. (Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari, Avant vs.) gibi popüler internet tarayıcıları tarafından desteklenmektedir. https://ssl.comodo.com/comodo-ssl-certificate.php

  . Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir endüstri standardı olan SSL Protokolü sayesinde, alışveriş yaparken girmiş olduğunuz bilgileriniz, www.arrnavutkremi.info'dan bağımsız olarak şifrelenecektir. Ayrıca SSL Protokolü, bulunmak istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar. Bilgilerinizi girdiğiniz, internet adresinin http'den https'e (yeşil renge) dönüştüğü sayfanın altında veya adres çubuğunda bulunan kilit ikonuna çift tıklayarak SSL sertifikasını inceleyebilirsiniz. SSL Protokolü hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.ssl.com sitesini inceleyebilirsiniz.


  ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR

  www.arrnavutkremi.info, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Firmamız, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. İş bu sözleşmedeki Güvenlik Politikası Prensipleri, sadece www.arrnavutkremi.info kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.  TARAFLAR (  A "HİZMETİ VEREN" / B "HİZMETİ ALAN"  )


  A - HİZMETİ VEREN / FİRMA BİLGİLERİ:
  Web Site Adresi www.arrnavutkremi.info
  İsmi / Ünvanı ESTETİK MEDİKAL TIBBİ MALZEME TURİZM SAN. VE TİC LTD ŞTİ
  Kayıtlı Adresi HALASKARGAZİ CD.N.207/10 ŞİŞLİ / İSTANBUL
  Posta Kodu 34371
  Mersis Numarası 0380031062700011
  Ticari Sicil Numarası 479632-0
  Bağlı Olduğu Odalar İstanbul Ticaret Odası
  Destek E-Posta Adresi [email protected]
  Kurumsal E-Posta Adresi [email protected]
  Destek Telefon 0216 256 51 25

  B - HİZMETİ ALAN / KULLANICI BİLGİLERİ:
  Adı Soyadı / Ünvanı
  Adresi
  Telefon Numarası
  Sözleşme Okuma Tarihi 25.09.2017 23:48:21arrnavutkremi.info

ESTETİK MEDİKAL TIBBİ MALZEME TURİZM SAN. VE TİC LTD ŞTİ


İletişim